Grushtoi hallexhiun në mes të Tiranës, Fatbardh Kadilli flet për “Bashkëpunëtorin X”: Ç’do thotë tani Rama?

Publikuar tek: politike, më 18:00 17-05-2018 Grushtoi hallexhiun në mes të Tiranës, Fatbardh Kadilli flet për “Bashkëpunëtorin X”: Ç’do thotë tani Rama?

Deputeti i Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, i cili pak kohë më parë bëri bujë në media, pasi u filmua duke grushtuar një qytetar hallexhi pranë ish-selisë së PD në Tiranë, ka reaguar pas dëshmisë së Albert Veliut.

“Çfarë do thotë tani kryeministri?”, pyet Kadilli, duke ironizuar se zyra e shtypit të Kryeministrit mund të sqarojë se “fjalimi i djeshëm i Ramës ishte montim nga opozita”.

Ja statusi i plotë:

sdfsdfsergg3gf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PS në konferencë urgjente për “Bashkëpunëtorin X”, flet Taulant Balla
“BOMBA” e BALLËS: PD e ka paguar “Bashkëpunëtorin X”. Skemë e pastër kriminale dhe mafioze. Situata është e rrezikshme (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.0042109489440918
array(1) { ["section"]=> string(109) "grushtoi-hallexhiun-ne-mes-te-tiranes-fatbardh-kadilli-flet-per-bashkepunetorin-x-c-do-thote-tani-rama-121139" }