Guri çon KUKËSIN në gjysmëfinale, TIRANA ndal rrugëtimin në KUPË

Publikuar tek: sport, më 17:05 14-02-2018 Guri çon KUKËSIN në gjysmëfinale, TIRANA ndal rrugëtimin në KUPË

Një sfidë që vendoset nga Sindri Guri.

Sulmuesi shkodran arrin të zhbllokojë shumë shpejt shifrat, teksa në minutën e 4-të mposht portierin Ilion Lika, pas një topi të ardhur nga këndorja.

Shumë raste të humbura nga kuksianët, por në fund janë bardheblutë ata që shtangin teksa janë pranë golit në minutën e 90-të.

Topi i goditur nga Sentamu ndalet në shtyllë. Kështu mbyllet kjo sfidë dhe është Kukësi skuadra që shkon në gjysmëfinale. Mbyllet gjithçka, Kukësi 1-0 Tirana. Newsport.al/

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Adnan Januzaj: Ja kush ma shkatërroi karrierën
VIDEO: 9 gola në 2 ndeshje, spektakël në sfidat e Champions League »
Article Logic
Execution time: 0.10340404510498
array(1) { ["section"]=> string(70) "guri-con-kukesin-ne-gjysmefinale-tirana-ndal-rrugetimin-ne-kupe-110247" }