Guri i parë në Sheshin ‘Skënderbej’, Rama-Veliajt: Të lumtë dhe të mos humtë

Publikuar tek: barometri, më 09:23 28-01-2017 Guri i parë në Sheshin ‘Skënderbej’, Rama-Veliajt: Të lumtë dhe të mos humtë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014954090118408
array(1) { ["section"]=> string(78) "guri-i-pare-ne-sheshin-skenderbej-rama-veliajt-te-lumte-dhe-te-mos-humte-66923" }