“Gylsereni” serioze në një tjetër formë, pozon e zhveshur për revistën e famshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 11-10-2016 “Gylsereni” serioze në një tjetër formë, pozon e zhveshur për revistën e famshme

Jeni mësuar ta shihni Gylserenin në një tjetër rol, si ju duket teksa pozon kaq provokuese?!

Ndjekësit e tenenovelës “Fate të Kryqëzuara” kanë mësuar ta shohin Gylserenin si një femër serioze dhe me karakter të fortë. Mirëpo aktorja turke Nurgul Yesilcay ka pozuar për revistën “Tempo” tepër provokuese.

Ajo shfaqet krejtësisht e zhveshur, teksa mbi trup ka vetëm një pallto, ndërkohë që me duar dhe me këmbë mbulon pjesët e intime.

Duket se gjithë punën për ta bërë Yesilcayn të duket sikur është nudo, e kanë kryer dizajnerët, pasi duke intervenuar me Photoshop “ia kanë hequr të gjitha rrobat”. Newsbomb.al

gylsereni_2.jpg

nurgul1.jpg

 nurg1.jpg

gylsereni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027158975601196
array(1) { ["section"]=> string(83) "gylsereni-serioze-ne-nje-tjeter-forme-pozon-e-zhveshur-per-revisten-e-famshme-55849" }