Habia e Erion Veliajt (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:32 11-06-2015 Habia e Erion Veliajt (FOTO)

Kandidati i ASHE Erion Veliaj, së fundmi është parë ngado në fushatën intensive  të garës për Tiranën.

Kjo është një foto e kandidatit Veliaj  gjatë një takimi në zonën e Ali Demit dhe habia reflektohet dukshëm në fytyrën e tij. Po nga çfarë është habitur kaq shumë Erion Veliaj?! “Magjike energjia në Ali Dem, gati për fitore 24-0”, është përshkrimi që bën për foton e tij Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022536039352417
array(1) { ["section"]=> string(32) "habia-e-erion-veliajt-foto-13290" }