Habit Aulona Musta: Babai im mbetet seksi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:51 10-08-2018 Habit Aulona Musta: Babai im mbetet seksi (FOTO)

Moderatorja e njohur Aulona Musta është duke shijuar pushimet e saj jashtë vendit, ndërkohë fotot dhe videot e publikuara nga vendi ku po pushon kanë qënë të shumta.

Por ndryshe nga herët e tjera, postimi i fundit nuk ka qënë me bashkëshortin ose me vajzën, por me babain e saj Perlat Mustën.

Aulona ka publikuar një foto në plazh, dhe i ka bërë dedikimin e veçantë babait: “Kur ka qene i ri ka qene ka qene i mire dreqi... edhe pse, edhe tani, me ca kile me shume, mbetet seksi #babi #legjenda #musta #mustafamily”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alesia Bami publikon foto seksi, por harron të depilohet në zonat intime
E sapongritur nga gjumi, ja si duket Arilena pa make up »
Article Logic
Execution time: 0.018568992614746
array(1) { ["section"]=> string(52) "habit-aulona-musta-babai-im-mbetet-seksi-foto-130706" }