Habit Emina Cunmulaj, në det duke kryer nevojat personale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:24 09-08-2018 Habit Emina Cunmulaj, në det duke kryer nevojat personale Emina Cunmulaj

Supermodelja shqiptare Emina Cunmulaj e zhvillon veprimtarinë e saj në SHBA.

Modelja gjithmonë na ka mahnitur me jetën që bën pasi shpeshherë poston vazhdimisht foto dhe video në rrjetet sociale.

Së fundmi Emina ndodhet me pushime në Bahamas dhe na ka habitur me një video në të cilën siç shihet është në det duke larë thembrat me sapun. Kjo video ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.  

E ndërsa bashkëshorti i saj Sam Nazarian teksa afrohet e shikon dhe habitet.

“Mundesh me e nxjerr prej katundit, por kurrë nuk mund të ikë katundi prej kësaj. Çfarë zotin je duke bërë, ke ardhur në Bahamas për të bërë kto ë”, ka reaguar bashkëshorti i saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U bë nënë për herë të parë, këngëtarja shqiptare publikon FOTO e ëmbël me djalin
Nuk është i shoqi, ja ku i mbështet këmbët gazetarja e njohur e showbizit »
Article Logic
Execution time: 0.22742986679077
array(1) { ["section"]=> string(63) "habit-emina-cunmulaj-ne-det-duke-kryer-nevojat-personale-130580" }