Habit Fifi me deklaratën e saj: Do të dobësohesha nëse ish i dashuri kthehet me mua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:19 26-02-2017 Habit Fifi me deklaratën e saj: Do të dobësohesha nëse ish i dashuri kthehet me mua

Këngëtarja nga Kosova Filloreta Raço ka habitur me deklaratën e saj se për kë do të dobësohej në jetë. 

E ftuar në “Oktapod” dhe e pyetur nga Alba se për cilin person do të dobësohej në këtë jetë , Fifi është shprehur se nëse ish i dashuri do kthehej, ajo do ta bënte.

 Edhe tekstet e këngëve të saj, janë të gjitha të bazuar në histori të vërteta. Kaq shumë e paska lënduar dikush Fifin?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027189970016479
array(1) { ["section"]=> string(88) "habit-fifi-me-deklaraten-e-saj-do-te-dobesohesha-nese-ish-i-dashuri-kthehet-me-mua-70023" }