Habit Fjolla Morina: Rri më shumë me burrat e shoqeve të mia se me ato

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:53 12-01-2019 Habit Fjolla Morina: Rri më shumë me burrat e shoqeve të mia se me ato

Bëri bujë në mediat rozë sherri i këngëtares shqiptare Fjolla Morina me miliardierin iranian Sasha Sobhani, ish- i dashuri i Morena Tarakut.

Sherri nisi pas një fotoje të të dyve të publikuar nga miliardieri, i cili më pas lajmeve se janë në një lidhje e quajti vetëm një fanse, por që Fjolla nuk arriti t'i përtypë këto.

E ftuar sot në 'Thumb', Fjolla tregoi se Morenën e ka shoqe të ngushtë dhe nuk do guxonte të merrte ish të dashurën e saj.

Ndërkohë Fjolla ka bërë deklaratën e fortë, teksa tha që rri më shumë me burrat e shoqeve sesa me to.

'Unë me Morenën jemi shoqe të ngushta dhe ai tipi ishte i sëmurë mendor. S’jam tip që i kqyr burrin asnjërës, s’jam ajo natyrë. Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me ato. Më njofin se kush jam dhe prandaj më lënë të rri me ta pa asnjë problem', është shprehur Fjolla.

-640-0-5c3a29f038e0c.jpg

hyjkl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025578022003174
array(1) { ["section"]=> string(76) "habit-fjolla-morina-rri-me-shume-me-burrat-e-shoqeve-te-mia-se-me-ato-148546" }