Habit gazetarja e TVSH, del në transmetim direkt me kanotierën ku shkruhet një mesazh i çuditshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:26 26-07-2016 Habit gazetarja e TVSH, del në transmetim direkt me kanotierën ku shkruhet një mesazh i çuditshëm

Gazetarja e TVSH-së, Hygerta Sako ka dalë në transmetim direkt me një kanotierë ku shkruhej një mesazh i fortë dhe shumë i çuditshëm.

Pas përfundimit të ndeshjes Partizani-Salzburg, Sako ka zhvilluar disa intervista në stadimin “Elbasan Arena”, por veshja e saj nuk ishte e duhura. “Ti nuk je bosi im”, shkruhej në anglisht në kanotierën që mbante veshur gazetarja.

A ka preferuar Sako të japë një mesazh direkt? Këtë nuk e dimë, por mund të sugjerojmë që herën tjetër gazetarja duhet të konsultohet për veshjen që zgjedh kur del në televizion. 

13838240_10154989962903765_620034313_o.jpg

13843657_10154989962968765_799987074_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028663873672485
array(1) { ["section"]=> string(102) "habit-gazetarja-e-tvsh-del-ne-transmetim-direkt-me-kanotieren-ku-shkruhet-nje-mesazh-i-cuditshem-47814" }