Habit ish-zv.ministri: Ç’ndodhi një natë para se të helmatisej Skripal me të bijën! Ma tha baxhanaku

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:04 14-04-2018 Habit ish-zv.ministri: Ç’ndodhi një natë para se të helmatisej Skripal me të bijën! Ma tha baxhanaku Dritan Hila, moderator

Sergei Skripal dhe vajza e tij u helmuan me agjentin nervor të prodhuar në rusi “Novichok” në 4 mars të këtij viti.

Kjo është ngjarja që ka tronditur botën javët e fundit, por ish-zv.ministri i Mbrojtjes Dritan Hila sjell një tjetër version lidhur me atë se çfarë ka ndodhur vërtet me ish-spiunin dhe vajzën e tij.

Në teorinë e tij konspirative, Dritan Hila shkruan se në fakt ata mund të jenë helmuar nga një peshk koralor.

“Një natë përpara se të helmatisej Skripal bashkë me të bijën kishin ngrënë në restorant një peshk koralor të cilin nëse nuk di ta gatuash është helmatisës. Këtë ma tha baxhanaku i cili është austalian dhe shef kuzhine që jeton në Londër.

Gjithsesi restoranti shpëtoi nga gjoba, Tereza gjeti si t’i habise britaniket me brexitin që po fut ujë, dhe bota gjeti me çfarë të merret”, shkruan Hila me nota ironie.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump dhe armët kimike që duhet të shkatëroheshin në Shqipëri
Rama tërhoqi titullin për Anetën, ish-ministri e sulmon ashpër: Trego të vërtetën, historia e shkuljes së dhëmbëve sajesë »
Article Logic
Execution time: 0.053447961807251
array(1) { ["section"]=> string(105) "habit-ish-zv-ministri-c-ndodhi-nje-nate-para-se-te-helmatisej-skripal-me-te-bijen-ma-tha-baxhanaku-116887" }