Habit Kastro Zizo: Do jem GAY për 2 vite (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 13-06-2018 Habit Kastro Zizo: Do jem GAY për 2 vite (VIDEO) Katro Zizo

I ftuar në emisionin “Fun Day" me moderatore Fatma Methasani ishte këngëtari shqiptar, Kastro Zizo dhe bashkëpunëtori i tij në projektin e fundit, Tsunami.

Dyshja foli rreth këtij bashkëpunimi me këngën, "Konga e çajit" dhe sesi erdhi ne jete ky duet. Por perpos kësaj, gjatë intervistës në lojën “POapoJO”, Fatma pyet çunat nëse kanë shkruar ndonjëherë letër dashurie dhe merr nga secili një PO, por moderatorja me shaka i kthehet Kastros, duke i thënë:

Fatma: "Ti ke shkruajtur letër dashurie?"
Kastro: "Pse mi ça jam unë? Ndonjë borzilok ë? Patjetër!
Fatma: "Epo t'i bësh këngë çajit dhe jo të dashurës, dyshoj të shkruash letër dashurie.
Kastro: Kam bërë aq shumë këngë për femra, sa që po mendoj diku te 2 vjet, të bëhem gay fare! Kot kështu gjëndje, 2018 - 2020 po rri GAY, ca kohë meqënëse është trend." shprehet me shaka Kastro duke shkaktuar të qeshura në studio./intv.al/

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Theu rregullat që vendosi vetë për hir të dashurisë, Isaac Carew tradhëton Dua Lipën
U tradhëtua nga i dashuri, reagon për herë të parë Dua Lipa (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.023089170455933
array(1) { ["section"]=> string(52) "habit-kastro-zizo-do-jem-gay-per-2-vite-video-124275" }