Habit këngëtarja e njohur, veshja e saj tërheq vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 07-02-2017 Habit këngëtarja e njohur, veshja e saj tërheq vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Ajo është pikasur që në fillimet e saj për stilin e veçantë që ka në veshje dhe këtë e ka treguar jo vetëm në skenat e mëdha apo evente, por edhe në jetën e përditshme.

Bëhet fjalë për yllin e muzikës pop Rihanna, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve një natë më parë në Los Angelos me veshjen e saj krejtësisht të pazakontë.

29-vjeçarja është fotografuar me një veshje interesantë e mbuluar nga koka tek këmbët, e cila rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

riri1.jpg

riri2.jpg

riri3.jpg

riri4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Heidi Klum nuk di të plaket, tregon linjat seksi e veshur me bikini (Foto)
Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital, çfarë po ndodh me të »
Article Logic
Execution time: 0.30712008476257
array(1) { ["section"]=> string(80) "habit-kengetarja-e-njohur-veshja-e-saj-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-foto-67994" }