Habit këngëtarja shqiptare: Nuk kam kohë të depilohem (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:33 13-03-2018 Habit këngëtarja shqiptare: Nuk kam kohë të depilohem (FOTO) Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është duke korrur shumë sukses në gjithë botën.

Por angazhimi në koncerte dhe evenimente të ndryshme ka bërë që koha e Rita Orës të kufizohet.

Dhe më së miri këtë gjë e tregon postimi i fundit i saj në Instagram.

“Pas 16 orësh fluturim nga Dubai, erdha në Heart Radio Music Awards dhe nuk kisha kohë mjaftueshëm për të depiluar këmbët”.- shkruan Rita, teksa shfaqet duke depiluar këmbët në një vaskë.

Nuk është hera e parë që Rita tregon se angazhimet e saj artistike po i marrin shumë kohë, pasi disa ditë më parë publikoi një video teksa bëhej gati për koncert në avion.

Screenshot_11.jpg

Screenshot_12.jpg

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arti botëror në zi: Ndërron jetë repisti i famshëm
E shoqëron Shkëlzeni në Javët e Modës? Përgjigja E PAPRITUR e Arminës: GJITHMONË I LUTEM… »
Article Logic
Execution time: 0.025130033493042
array(1) { ["section"]=> string(64) "habit-kengetarja-shqiptare-nuk-kam-kohe-te-depilohem-foto-113159" }