Habit Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:04 11-07-2018 Habit Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin (FOTO) Majk, Majlinda Zeka dhe djali i tyre

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga jeta e VIP-ve shqiptarë, falë një opsioni të ri në rrjetin social, Instagram.

Opsioni i ri u mëndëson ndjekësve tu drejtojnë pyetje personazheve të njohur, dhe personazhet më pas publikojnë përgjigjet. Të njëjtën gjë ka bërë edhe bukuroshja Majlinda Zeka, e cila u bë e famshme për historinë e dashurisë me këngëtarin Majk, me të cilin ka dhe një djalë.

Në Instagram, Majlinda është pyetur nëse Majk kujdeset për djalin e saj ndërsa Majlinda ka treguar se këngëtari nuk kujdeset për Roanin.

“A kujdeset financiarisht babi i Roanit për djalin e tij?”Majlinda i ka kthyer përgjigjje se: “Jo ai nuk kujdeset”, çka lë të nënkuptohet se Majlinda është e vetmja që mbulon çdo shpenzim të djalit.

WQ.PNG

 

 gggggg.PNG

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ardit Gjebrea dhe emisioni i tij ndërrojnë DESTINACION, moderatori i njohur jep lajmin (FOTO)
Aktori shqiptar ia punon keq Rudina Magjistarit, shihni VIDEON »
Article Logic
Execution time: 0.0050351619720459
array(1) { ["section"]=> string(60) "habit-majlinda-zeka-majk-nuk-kujdeset-per-djalin-foto-127585" }