Habit moderatori i njohur: Kam punuar me llaç dhe tulla

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 11-10-2018 Habit moderatori i njohur: Kam punuar me llaç dhe tulla

Alban Dudushi është një ndër moderatorët më të njohur dhe më të pëlqyer.

Por para se të bëhej një ndër imazhet kryesore të ekranit Dudushi ka qenë një punëtor i thjeshtë.

Teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën, moderatori ka zbuluar punën që ka bërë para se të bëhet i famshëm.

Dudushi ka bërë të ditur se ka punuar me llaç dhe tulla, ndërsa ka theksuar se ka ngritur pesha të rënda.

Ndërsa Dojna ka bërë shaka duke theksuar se duke bërë muskuj, ai e kishte më të thjeshtë të bënte për vete femrat.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Nuk u mërzite duke reklamuar bythën?' Kejvina Kthella merr kritika të ashpra (FOTO)
Gati për të gjuajtur topin, Rashel çmend rrjetin me format bombastike (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.020010948181152
array(1) { ["section"]=> string(61) "habit-moderatori-i-njohur-kam-punuar-me-llac-dhe-tulla-137446" }