Habit Olti Curri, e thotë copë: Rita Ora është shumë k**vë  (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:18 04-06-2018 Habit Olti Curri, e thotë copë: Rita Ora është shumë k**vë  (FOTOT) Olti Curri dhe Rita Ora

Blogeri i njohur Olti Curri, shquhet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë e komentet “pa doreza”.

 Kështu ka bërë edhe këtë herë me Rita Orën, veshja e së cilës, mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak.

“Meqë ra llafi… ju vjen keq që më pëlqen më shumë Dua Lipa? Rita është shumë kurvë(estetikisht) për shijet e mia”, shkruan Olti ndërsa ndan edhe një foto të Dua Lipës, këngëtares tjetër shqiptare veshur kështu.

olti.jpg

“Bitch më mirë, se në shqip fjala kurvë tingëllon si kurvë…”, ka shkruar Olti në një postim të dytë.

Veshja e Ritës është një nga elementët më të komentuar sa i takon performancës së mbrëmshme që mblodhi në shishin “Skënderbej” mijëra nje

 

olti1.jpg

4CE30DE900000578-0-image-a-194_1528069817340.jpg

 

4CE30C9300000578-0-image-a-176_1528068895826.jpg

 

4CE3548C00000578-0-Work_it_The_British_Kosovo_star_slipped_into_a_head_turning_yell-m-178_1528069032664.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Politikani ‘godet’ me këtë reagim: E dashur Rita, sa të ikësh ti...
‘Po hec o goc se kështu janë rrit kalamajt e si top janë’  Blerina Bombaj i përgjigjet ‘flakë për flakë’ komentueses »
Article Logic
Execution time: 0.026895046234131
array(1) { ["section"]=> string(68) "habit-olti-curri-e-thote-cope-rita-ora-eshte-shume-k-ve-fotot-123173" }