Habit Olti Curri: Ilva Tare bëhet baba

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:49 28-09-2017 Habit Olti Curri: Ilva Tare bëhet baba

Ilva Tare ka sjellë në jetë sot djalin e saj, Thomas.

Lajmi u bë publik fillimisht nga newsbomb.al bashkë me detajet e para nga materniteti “Koço Glozheni”, ku moderatorja iu nënshtrua lindjes çezariane.

Menjëherë lajmi u përhap me shpejtësi dhe blogeri Olti Curri nuk ngurroi ta ndajë për lexuesit e tij veçse në vend të shkruante “Ilva Tare bëhet nënë”, shkruan “Ilva Tare bëhet baba”, ndërkohë që babai i fëmijës është Eduard Selami.

Nuk e dimë nëse ky është një lapsus bërë nga nxitimi për ta postuar sa më shpejt apo ka qenë e qëllimshme nga ana e blogerit, gjithnjë ngacmues në ato që shkruan e publikon. Megjithatë ndjekësit e kanë "masakruar" me komente kritike blogerin.

ilbb.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016255140304565
array(1) { ["section"]=> string(43) "habit-olti-curri-ilva-tare-behet-baba-93994" }