Habit piloti i Formula 1, tregon arsyen e vërtetë të ndarjes nga Nicole Scherzinger

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:36 16-08-2016 Habit piloti i Formula 1, tregon arsyen e vërtetë të ndarjes nga Nicole Scherzinger

Piloti i Formula 1, Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger lanë të gjitha fansat të habitur kur njoftuan për ndarjen e tyre.

Edhe pas ndarjes asnjëri prej tyre nuk foli për arsyen e vërtetë dhe deri para se Hamilton të fliste arsyet ishin të paqarta.

Por, Hamilton i ka dhënë fund aludimeve dhe ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes së tyre duke i habitur fansat.

Në një intervistë për ‘Top Gear Magazine’ ai ka thënë se ishte diçka më e rëndësishme për të se sa romanca me këngëtaren.

“Makinat janë të dashurat e mia. Kur isha në një lidhje, gjithmonë i thoja partneres që po nxjerr njërën prej të dashurave në shëtitje dhe po të donte mund të vinte, por ta dinte që vinte gjithmonë e dyta, pas dashurisë së parë; makinës”, deklaroi Hamilton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029727935791016
array(1) { ["section"]=> string(88) "habit-piloti-i-formula-1-tregon-arsyen-e-vertete-te-ndarjes-nga-nicole-scherzinger-49890" }