Habit Suada Sherifi me deklaratën e saj: Përshëndesja një mikeshë…ishte kokrra e k****

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:39 22-01-2017 Habit Suada Sherifi me deklaratën e saj: Përshëndesja një mikeshë…ishte kokrra e k****

Ka surprizuar ish miss Shqipëria, Suada Sherifi me një deklaratë të saj në snapchat teksa ka përshëndetur me këngën “Lavire” të Getinjos një mikeshë të saj dhe i drejtohet, “Përshëndesja një mikeshë me këtë këngë, por nuk i vinte mirë se ishte kokrra e k… hahahaha”.

Jemi mësuar ta shohim dhe ta ndjekim Suadën si gocën serioze, por mesa duket mikja e saj e ka mbushur kupën që bukuroshja shqiptare të shprehet në një mënyrë të tillë.

Suada prej disa muajsh është bërë mama për herë të parë, teksa ka sjellë në jetë vajzën e saj Deizi.

 rewg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066888332366943
array(1) { ["section"]=> string(87) "habit-suada-sherifi-me-deklaraten-e-saj-pershendesja-nje-mikeshe-ishte-kokrra-e-k-66276" }