Habiten fansat, këngëtarja shqiptare: Të bëj buzët apo hundën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 16-04-2018 Habiten fansat, këngëtarja shqiptare: Të bëj buzët apo hundën (FOTO) Yllka Kuqi

Këngëtarja shqiptare Ylla Kuqi është përfolur shpesh herë për paraqitjen e saj në videoklipe, evente, dhe foto që ajo poston në rrjetet sociale.

Ditën e sotme këngëtarja ka habitur fansat me foton e fundit që fokusuar hundën dhe buzët dhe ka pyetur se cilë prej tyre duhet të bëjë. “A ka nevojë të prej hun(d)n apo mi fry buzen? – shkruan Yllka. Menjëherë kanë reaguar fansat duke i komentuar se duket e bukur ashtu si është dhe nuk ka nevojë për asnjë ndërhyrje.

30708732_1738413766202402_4489597458459918336_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fëmijët e Ardit Gjebreas dedikim njëri-tjetrit, shihni çfarë shkruajnë (FOTO)
Çmendet rrjeti, Alesia Bami nxjerr të pasmet në det: Sa i vogël duket para b**** të tua »
Article Logic
Execution time: 0.02331805229187
array(1) { ["section"]=> string(71) "habiten-fansat-kengetarja-shqiptare-te-bej-buzet-apo-hunden-foto-117090" }