Habiti djali i Majkos me dy gishtat lart, habit edhe deputeti me reagimin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:38 24-02-2017 Habiti djali i Majkos me dy gishtat lart, habit edhe deputeti me reagimin

Pas publikimit në rretet sociale të fotos së djalit të socialistit Pandeli Majko, Gjergji Majko që ngrinte dy gishtat lart dhe mbështeste protestën e PD-së, ka reaguar menjëherë deputeti. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Majko habiti kur shkroi se përgjegjësinë për atë gjest para socialistëve do e merrte përsipër ai.

Statusi i plotë:

"Një foto e djalit tim e nxjerrë në rrjetet sociale nga pedagogia e tij për përkrahjen e protestës së opozitës ka krijuar keqinterpretime. 
Dëshiroj të marr përgjegjësinë time si prind përballë cdo socialisti dhe djemve e vajzave që besojnë tek Partia Socialiste. Sepse përgjegjësia në cdo rast është edhe e imja. Edhe, pse fotoja është bërë në një mejdis humori dhe miresjelljeje. 
Ka gjëra me të cilat humori është i tepërt"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024125099182129
array(1) { ["section"]=> string(78) "habiti-djali-i-majkos-me-dy-gishtat-lart-habit-edhe-deputeti-me-reagimin-69780" }