Hafizi nuk heq dorë: ” Mbështes Blushin!” Takon me Bushatin strukturat në Shkodër

Publikuar tek: politike, më 11:21 13-02-2016 Hafizi nuk heq dorë: ” Mbështes Blushin!”  Takon me Bushatin strukturat në Shkodër

Mimoza Hafizi, deputete e PS nuk heq dorë  nga mbështetja për Blushin i cili ka dalë hapur si sfidanti kryesor i Ramës për kreun e PS.

Sot deputetja Hafizi edhe pse në prani te ministrit Bushati ku kanë takuar strukturat socialiste në Shkodër, ka përsëritur mbështetjen e plotë për Blushin dhe kërkesën e saj për zgjedhje të reja në PS.

Ditë më parë Blushi deklaroi hapur se nje deputete ishte kërcënuar, se do t'i hiqnin të bijën nga puna me qëllim që të hiqte dorë nga mbështetja për deputetin. Por sërisht deputetja Hafizi i qëndron kërkesës së saj për respektimin e statutit të partisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis zgjedhja e 100 kandidatëve për delegatë në Kongresin e Partisë Socialiste, Klosi: Do kalojnë testin për pastërtinë e figurës
Deputeti shqiptar bëhet me djalë pas më shumë se 1 dekade. Ai zgjedh Amerikën që gruaja e tij të lindte »
Article Logic
Execution time: 0.01469898223877
array(1) { ["section"]=> string(82) "hafizi-nuk-heq-dore-mbeshtes-blushin-takon-me-bushatin-strukturat-ne-shkoder-32465" }