Hajde Kylie, hajde! Jo vetëm sërf me Tygan në plazh... (FOTOT flagrante)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:57 12-08-2016 Hajde Kylie, hajde! Jo vetëm sërf me Tygan në plazh... (FOTOT flagrante)

Kylie Jenner mund të jetë “vajza e ditëlindjes” por dhuratën më të mirë e mori i dashuri i saj Tyga.

Kylie i afroi atij të pasmet direkt e në organin gjenital gjatë një shëtitje në plazh në Caicos.

Dhe mesa duket, sërfi nuk është e vetmja gjë që po ndodh aty ndërsa fotot po bëjnë xhiron e mediave.

ttttttt.png

tag1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03600001335144
array(1) { ["section"]=> string(71) "hajde-kylie-hajde-jo-vetem-serf-me-tygan-ne-plazh-fotot-flagrante-49530" }