‘Hajde mer pije i kafe’, Rasheli i bashkohet ‘TURMËS’ me pantallona ulur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:29 19-04-2018 ‘Hajde mer pije i kafe’, Rasheli i bashkohet ‘TURMËS’ me pantallona ulur Rashel Kolaneci

Ajo është kthyer në njeriun më të komentuar të jetës publike që nga koha që u zgjodh velinë në emisionin e Ermalit, ndërsa kurrë nuk e humb rastin të provokojë me format e saj të harkuara.

Kësaj here Rashel Kolaneci i është bashkuar shprehjes më të përdorur kohët e fundit ‘Hajde pije i kafe’, por pakëz ndryshe dhe hot gjithashtu.

E veshur me pantallona xhinse të ulura deri në një pikë mjaft delikate dhe me një body të bardhë, Rasheli i ka dhënë edhe njëherë temë portaleve për ta përmendur.

A je tu ardh me e pi i kafe? Hajde mer pije i kafe’, ka shkruar bukuroshja në diçiturën e fotos së saj, duke marrë një mori komentesh pozitive.

xndfjdfk.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë është LUMTURIA? Studimi 80 vjeçar i Harvard i përgjigjet pyetjes
Zgjidhet femra më e bukur e vitit, këngëtarja: Askush nuk mund të më shohë në sy »
Article Logic
Execution time: 0.15428781509399
array(1) { ["section"]=> string(74) "hajde-mer-pije-i-kafe-rasheli-i-bashkohet-turmes-me-pantallona-ulur-117520" }