Haki Çako peshk i madh? Ja çfarë thotë këshilltari i ri i Arta Markut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:04 10-01-2018 Haki Çako peshk i madh? Ja çfarë thotë këshilltari i ri i Arta Markut

Gazetari Denion Ndrenika është emëruar këshilltar i ri për mediet në Prokurorinë e Përgjithshme duke zëvendësuar kështu Albi Seranin, kolegun e larguar vetëm disa ditë më parë nga kjo detyrë pas 5 vitesh punë në institucion.

Sakaq, të gjithë po presin me kërshëri arrestimin e “peshqve të mëdhenj" sikurse ka deklaruar edhe ambasadori amerikan Donald Lu.

Haki Çako, drejtori i policisë së shtetit u shkarkua tre ditë më parë nga detyra me kërkesë të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Por a është Çako një peshk i madh?

Ja çfarë shkruan këshilltari Ndrenika:

“Peshk dhe i madh Hakia?! Çka me qesh me këtë se të qeshin krejt”...

denion.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021127223968506
array(1) { ["section"]=> string(75) "haki-cako-peshk-i-madh-ja-cfare-thote-keshilltari-i-ri-i-arta-markut-106065" }