'Hakmerren' tifozët shqiptarë, ja çfarë i bëjnë gjyqtarit turk pas ndeshjes Shqipëri- Izrael

Publikuar tek: sport, më 07:14 13-11-2016 'Hakmerren' tifozët shqiptarë, ja çfarë i bëjnë gjyqtarit turk pas ndeshjes Shqipëri- Izrael

Ndeshja Shqipëri-Izrael ishte një ‘luftë’ e vërtetë për të gjithë tifozët shqiptarë mbrëmjen e kaluar.

Madje thuajse të gjithë janë në një mendje dhe të bindur se kartoni i kuq që gjyqtari turk Deniz Aytekin dha për Gjimshitin ishte i padrejtë.

Ndaj tifozët shqiptarë të zemëruar për humbjen që iu shkaktoi, i kanë 'masakruar' faqen zyrtare në facebook gjyqtarit të cilët kanë komentuar fillimisht negativisht dhe më pas e kanë bllokuar atë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sportistja e njohur shqiptare, siç nuk e keni parë kurrë më parë (Foto)
Çudia në Jerusalem/ Alarmuan botën për sulme terroriste, por ja çfarë ndodh pas ndeshjes »
Article Logic
Execution time: 0.019820928573608
array(1) { ["section"]=> string(94) "hakmerren-tifozet-shqiptare-ja-cfare-i-bejne-gjyqtarit-turk-pas-ndeshjes-shqiperi-izrael-59353" }