Hape pak rrugën o shofer…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 29-04-2015 Hape pak rrugën o shofer…

Në Shqipëri nuk është problem aspak të drejtosh makinën në kundravajtje. Këto foto sjellin pamjet e shoferëve kundravajtës, të cilët kanë një problem të madh, bindjen e shoferëve që ecin konform rregullave për të hapur pak rrugën.

Fotot janë shkrepur në vende të ndryshme: dy në unazë dhe brenda Tiranës, kurse tjetra në autostradën Tiranë-Durrës.

Shqetësimi bëhet publik nga ‘’Harta dixhitale e aksidenteve’’.

kundravajtje1

kundravajtje3

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Breshkës i kafshon miu këmbët, pronari paguan 1 mijë paund për këmbë artificiale
10 "ëngjëj” i shtohen pasarelës së Victoria Secret »
Article Logic
Execution time: 0.018829107284546
array(1) { ["section"]=> string(29) "hape-pak-rrugen-o-shofer-9943" }