Hapet parku i aventurave në Dajt në Tiranë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 28-07-2017 Hapet parku i aventurave në Dajt në Tiranë

Tirana do ketë edhe një Park Aventurash në Dajt, ku grupmosha të ndryshme do të kenë mundësi që të përjetojnë një eksperiencë emocionuese me aktivitete dhe kurse të posaçme.

“Dajti Adventure Park”, i pari i këtij lloji në Shqipëri, është ndërtuar në ballkonin e Malit të Dajtit në një lartësi mbi 1000 m nga niveli i detit, falë partneritetit mes Bashkisë së Tiranës dhe Dajti Express. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023985147476196
array(1) { ["section"]=> string(48) "hapet-parku-i-aventurave-ne-dajt-ne-tirane-87591" }