'Hapni derën, foshnja ime po vdes', fëmija rrezikon jetën në avion (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:02 09-08-2018 'Hapni derën, foshnja ime po vdes', fëmija rrezikon jetën në avion (VIDEO) Fragment nga video

Një ngjarje të tmerrshme ka përjetuar një nënë në avionin e linjës “Pakistan International Airlines” që udhëtonte nga Parisi drejt Islamabadit.

Avioni u vonua dy orë para nisjes dhe për këtë arsye foshnja nuk mbushej dot me ajër.

Nëna e foshnjës është filmuar teksa bërtiste për të kërkuar ndihmë, dhe lutej t’i hapnin derën pasi foshnja rrezikonte jetën.

Stafi u detyrua të hapte derën që foshnja të shpëtonte. Fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm terrorist autobuzit të shkollës, deri tani 43 të vdekur
Studimi: Ja çfarë i bën kokaina penisit dhe spermës »
Article Logic
Execution time: 0.01840615272522
array(1) { ["section"]=> string(75) "hapni-deren-foshnja-ime-po-vdes-femija-rrezikon-jeten-ne-avion-video-130607" }