Haradinaj nesër në Vlorë, takim me zyrtarët lokalë

Publikuar tek: rajon, më 19:29 07-08-2018 Haradinaj nesër në Vlorë, takim me zyrtarët lokalë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj do të vizitojë ditën e nesërme qytetin e Vlorës.

Në mesin e debateve të nxehta për negociatat me Serbinë dhe “korrigjimin e kufijve” mes dy shteteve, Haradinaj zgjedh të vizitojë Bashkinë e Vlorës ku do të takohet me kryebashkiakun Dritan Leli, pasuar me një vizitë në Monumentin e Pavarësisë.

Gjithashtu, Haradinaj do të vendosë kurora me lule pranë varrit të Ismail Qemalit ndërsa më pas do të zhvillojë një vizitë në Muzeun Historik dhe atë të Pavarësisë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Thaçi propozon Referendum për shkëmbim territoresh me Serbinë, SQARON marrëveshjen (REAGIMI)
“Ndryshimi i kufijve të Kosovës, pas marrëveshjeve të fshehta SHBA-Rusi”, reagon ambasada ruse: Ja e vërteta »
Article Logic
Execution time: 0.025166988372803
array(1) { ["section"]=> string(56) "haradinaj-neser-ne-vlore-takim-me-zyrtaret-lokale-130438" }