Harbohen protestuesit te “Çadra e Lirisë”, pas dominosë plasin sfidat në vallëzim (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:45 13-03-2017 Harbohen protestuesit te “Çadra e Lirisë”, pas dominosë plasin sfidat në vallëzim (Video)

Prej pak ditësh në Tiranë është rikthyer moti i ftohtë, sidomos në orët e para të mëngjesit dhe të mbrëmjes, çka ka bërë që “Çadra e Lirisë” në këto momente të ketë prezëncë të pakët protestuesish.

Por duket se këta të dy e kanë gjetur metodën për të qëndruar ngrohtë, nga një brejkdens modern me motive popullore.

Për më tepër ndiqni videon:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02353310585022
array(1) { ["section"]=> string(90) "harbohen-protestuesit-te-cadra-e-lirise-pas-dominose-plasin-sfidat-ne-vallezim-video-71781" }