Harroi ku kishte parkuar makinën, e gjen pas 20 vitesh

Publikuar tek: bota, më 21:42 16-11-2017 Harroi ku kishte parkuar makinën, e gjen pas 20 vitesh

Ishte viti 1997 kur një burrë në Frankfurt të Gjermanisë, raportoi makinën e tij në polici pasi dyshonte se ia kishin vjedhur.

20 vite më pas autoritetet arritën të gjurmonin dhe lokalizonin makinën në fjalë, por zbuluan se pronarit nuk ia kishin vjedhur, kishte harrruar se ku e kishte parkuar.

Fatkeqësisht makina nuk ishte më në gjendje pune dhe do dërgohej në një fabrikë skrapi. Por sipas gazetës gjermane Augsberger Allgemein, përpara shkatërrimit, policia kontaktoi pronarin, sot 76 vjeç dhe i ofroi mundësinë për t’u bashkuar për herë të fundit me makinën e tij.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Franca pushtohet nga protestat anti Macron
Video - UFO mbi Gjermani, banorët: Jemi të bindur që s’ishte meteor »
Article Logic
Execution time: 0.014482021331787
array(1) { ["section"]=> string(59) "harroi-ku-kishte-parkuar-makinen-e-gjen-pas-20-vitesh-99828" }