Harrojeni ‘Despacito’, del kënga që po 'çmend' botën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:35 12-10-2018 Harrojeni ‘Despacito’, del kënga që po 'çmend' botën (VIDEO)

Publikohet hiti më i ri në botë. Ndonëse deri më tani ‘Despacito’ ishte e pakonkurueshme me miliarda klikime në YouTube, bashkëpunimi i DJ Snake, Ozuna, Cardi B dhe Selena Gomez duket se po thyen rekordin.

Kënga me titull "Taki Taki" është publikuar vetëm tre ditë më parë dhe deri në këto momente ka marrë mbi 30 milion klikime në kanalin e YouTube.

Në klip shfaqet një botë post-apokaliptike, teksa tregon të katër artistët që këndojnë mes të mbijetuarve nga fundi i botës. Ndërsa atmosferën e ndryshon plotësisht Selena Gomez që në fund shfaqet në një mjedis të gjelbër.

Për më tepër ndiqni videon!

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Selena Gomez shtrohet në psikiatri
Festë në mesnatë, dalin pamjet nga ditëlindja e Florjan Binajt (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.25935101509094
array(1) { ["section"]=> string(60) "harrojeni-despacito-del-kenga-qe-po-cmend-boten-video-137536" }