Harrojini ç’keni lexuar për Françeska Jaçen, shfaqet në krah të të dashurit “historik” në Spanjë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:32 17-06-2016 Harrojini ç’keni lexuar për Françeska Jaçen, shfaqet në krah të të dashurit “historik” në Spanjë

Është folur e shkruar shumë nëpër media për ndarjen e ish konkurrentes së Big Brother Françeska Jaçe, nga i dashuri i saj pas sherreve me vajza që u publikuan edhe me video.

Françi pak kohë më parë fshiu të gjitha fotot me të dashurin duke i bërë të gjithë të mendojnë se i kishte dhënë fund marrëdhënies por ja ku shfaqet në këtë foto sërish në krahët e tij.

Direkt e nga Marbella në Spanjë. Ai e mban në prehër dhe e puth me dashuri ndërsa ajo duket mjaft në formë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014250993728638
array(1) { ["section"]=> string(99) "harrojini-c-keni-lexuar-per-franceska-jacen-shfaqet-ne-krah-te-te-dashurit-historik-ne-spanje-43774" }