Harrojini ditëlindjet me “rolex” e makina dhe... zbuloni ç’do kjo lopë në një lokal luksoz mbushur me të ftuar specialë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:32 11-12-2016 Harrojini ditëlindjet me “rolex” e makina dhe... zbuloni ç’do kjo lopë në një lokal luksoz mbushur me të ftuar specialë

Harrojini ditëlindjet me dhurata të tipit: Rolex e makinë.

Dikush ka patur një ide gjeniale dhe e ka thyer këtë duke i surprizuar të gjithë të ftuarit në një lokal luksoz.

Kjo që shikoni në foto është atmosfera festive e një ditëlindje. Protagonisti i ditëlindjes nuk është personazh i njohur por është pikërisht lopa ajo që i ka dhënë ditëlindjes ngjyra të tjera. Në Golem, miqtë e të afërmit kanë zbukuruar enkas për sebepçiun një lopë si për t’i dhënë kështu një motiv për t’u marrë me diçka.

Të ftuarit specialë në lokal, kanë mbetur të befasuar kur kanë parë lopën e zbukuruar për festa të hynte nga dera kryesore ndërsa nuk i kanë rezistuar dot tundimit për ta fotografuar këtë dhuratë që duhet thënë... pakkujt i vjen në jetë.

das.jpg

das1.jpg

dasm2.jpg

ds3.jpg

dsm4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028439044952393
array(1) { ["section"]=> string(120) "harrojini-ditelindjet-me-rolex-e-makina-dhe-zbuloni-c-do-kjo-lope-ne-nje-lokal-luksoz-mbushur-me-te-ftuar-speciale-62297" }