Harron zgjedhjet, Monika Kryemadhi me të bijën mes luleve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:40 27-06-2015 Harron zgjedhjet, Monika Kryemadhi me të bijën mes luleve

Mesa duket fushata elektorale e ka lodhur deputeten e LSI-së, Monika Kryemadhin, e për këtë arsye ka vendosur të çlodhet së bashku me vajzën e saj mes buqetave të luleve. Në foton e postuar nga Bora Meta në facebook, nënë e bijë shfaqen shumë të lumtura pranë njëra-tjetrës.

Tashmë që zgjedhjet mbaruan dhe vera ka nisur, disa ditë pushime për Kryemadhin me familjen e saj, janë mëse të nevojshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032826900482178
array(1) { ["section"]=> string(62) "harron-zgjedhjet-monika-kryemadhi-me-te-bijen-mes-luleve-14776" }