Hazbi Kasaj shpalos platformën: T’ua presim atyre që bëjnë seks me pahir. Dekoratë Edi Ramës për mbjelljen e hashashit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:35 28-05-2017 Hazbi Kasaj shpalos platformën: T’ua presim atyre që bëjnë seks me pahir. Dekoratë Edi Ramës për mbjelljen e hashashit (VIDEO)

Hazbi Kasaj, kandidati i famshëm përmetar është rikthyer sërish me platformën e tij elektorale i gatshëm për zgjedhjet e 25 qershorit.

Kasaj thotë se do propozojë një ligj që t’i pritet penisi të gjithë atyre që tentojnë seks me forcë. Ai thotë se do lejojë shtëpi publike, për çka ishte munduar të bindte Enver Hoxhën vite më parë.

Kandidati komunist shprehet se Edi Rama dhe djemtë që kanë mbjellë hashash duhet të dekorohen, por shton se është i mendimit që Shqipëria vetëm ta prodhojë e të mos e konsumojë.

Për më tepër ndiqni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076899528503418
array(1) { ["section"]=> string(128) "hazbi-kasaj-shpalos-platformen-t-ua-presim-atyre-qe-bejne-seks-me-pahir-dekorate-edi-rames-per-mbjelljen-e-hashashit-video-80284" }