Hebrenjtë dhe arabët puthen në buzë për t’i thënë “Jo” armiqësisë

Publikuar tek: bota, më 19:33 30-05-2016 Hebrenjtë dhe arabët puthen në buzë për t’i thënë “Jo” armiqësisë

Dhjetëra çifte arabë dhe hebrenj kanë shkëmbyer pudhje para kamerave për të treguar se mes tyre nuk ka pse të ketë urrejtje.

Disa prej tyre janë çift edhe në jetën reale ndërsa të tjerë janë miq. Nuk ka munguar as një pudhje mes një çifti homoseksualësh.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033325910568237
array(1) { ["section"]=> string(69) "hebrenjte-dhe-arabet-puthen-ne-buze-per-t-i-thene-jo-armiqesise-41925" }