"Heeeeej z. Kryeministër, me llotarinë amerikanë ikën edhe disa qindra "dembelë" nga vendi. A je më i lumtur tani?"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:41 04-05-2016 Julian Deda

“Heeeeej z. Kryeministër, me llotarinë amerikanë ikën edhe disa qindra "dembelë" nga vendi. A je më i lumtur tani?”, kjo është pyetja që aktori i njohur i humorit Julian Deda i drejton kryeministrit Rama pas publikimit të fituesve të lotarisë amerikane.

“Avash avash, do të të realizohet ëndrra, do të ikin të gjithë dhe do sundosh i vetëm pas shpopullimit. Jepi, forca edhe pak të kane ngelur, dëboji të gjithë”, shton aktori.

Këtë vit, 200 mijë shqiptarë kanë aplikuar për lotarinë amerikane.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068578720092773
array(1) { ["section"]=> string(113) "heeeeej-z-kryeminister-me-llotarine-amerikane-iken-edhe-disa-qindra-dembele-nga-vendi-a-je-me-i-lumtur-tani-39430" }