Heidi Klum nuk di të plaket, tregon linjat seksi e veshur me bikini (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:08 07-02-2017 Heidi Klum nuk di të plaket, tregon linjat seksi e veshur me bikini (Foto)

Heidi Klum  është një nga modelet më të kërkuara në pistat e modës.

Edhe pse është 43 vjeç ajo ka linja seksi edhe është njëra nga modelet më të famshme në botë.

Haidi ka realizuar një set fotografik me linjën e të brendshmeve të saj ku duket mjaft në formë.

Në foto shihet se ngjyrat  e preferuara për këtë linjë janë ngjyra e zezë dhe rozë.

haidi.jpg

haidi1.jpg

haidi2.jpg

haidi3.jpg

haidi4.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031251907348633
array(1) { ["section"]=> string(77) "heidi-klum-nuk-di-te-plaket-tregon-linjat-seksi-e-veshur-me-bikini-foto-67987" }