Helidon Bendo në krye të SHISH, gazetari e thotë troç: Në çdo vend të botës nuk do e pranonin as si kapter

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:52 31-10-2017 Helidon Bendo në krye të SHISH, gazetari e thotë troç: Në çdo vend të botës nuk do e pranonin as si kapter

Helidon Bendo është kreu i ri i Shërbimit Informativ Shtetëror pas dorëheqjes së Visho Ajazit.

Këtë lëvizje e komenton edhe moderatori i njohur Dritan Hila, ish-zv.ministër i Mbrojtjes më herët.

Hila thotë se në çdo vend të botës, Bendon nuk do e kishin pranuar as si kapter.

“Helidoni alias Johanis, më duket tamam në lartësinë e detyrës. Vari hejbet dmth. Në çdo vend të botës nuk të pranojnë as për kapter po ke qenë jashtë privatisht për një periudhë kohë më shumë se një muaj dhe të pa justifikuar, lëre pastaj emigrant. Në Shqipëri të bëjnë shef të shërbimit sekret. Punë shqiptarësh. Pa seriozitet në asgjë”, shkruan Hila.

dritaaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007072925567627
array(1) { ["section"]=> string(110) "helidon-bendo-ne-krye-te-shish-gazetari-e-thote-troc-ne-cdo-vend-te-botes-nuk-do-e-pranonin-as-si-kapter-97839" }