Hëngrën e pinë bashkë, i zoti i shtëpisë dhunon krushkun

Publikuar tek: aktualitet, më 17:30 17-05-2018 Hëngrën e pinë bashkë, i zoti i shtëpisë dhunon krushkun Foto ilustruese

Një 77 vjeçar është dhunuar nga krushku i tij në fshatin Poroçan të Gramshit, pas një debati të ndodhur në tavolinë.

Sipas informacioneve, i moshuari me iniciale M.R ka shkuar për vizitë të miku i tij Xh.C, e pasi kanë ngrënë e kanë pirë së bashku një debat fillimisht me fjalë fyese e më pas me dhunë, e ka detyruar të zotin e shtëpisë ta nxjerrë jashtë 77 vjeçarin.

Sakaq i dhunuari ka kallëzuar penalisht për dhunën e ushtruar krushkun e tij.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Audio-përgjimi i Agron Xhafajt, i vërtetë apo jo? Ja si kanë votuar lexuesit në sondazhin e Newsbomb.al
Kush është VLONJATI Albert Veliu, dënuar në Itali për heroinë, dhe në Shqipëri për trafik makinash (DEKLARATAT E DYSHIMTA) »
Article Logic
Execution time: 0.020051956176758
array(1) { ["section"]=> string(62) "hengren-e-pine-bashke-i-zoti-i-shtepise-dhunon-krushkun-121132" }