Henri Çili shfaqet për herë të parë me të dashurën e re në dasmën mbretërore, dalin FOTOT

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:55 09-10-2016 Henri Çili shfaqet për herë të parë me të dashurën e re në dasmën mbretërore, dalin FOTOT

Administratori i Universitetit Europian i Tiranës, Henri Çili, është shfaqur për herë të parë në publik, konkretisht në dasmën mbretërore të Princ Lekës me Elia Zaharian krah të dashurës së re pas lidhjes së gjatë me pedagoge Pranvera Skanën e cila u emërua si konsulle e shqiptarëve në Londër.

Po ja ku e shohim, 6 muaj më vonë krah një vajze të bukur brune në këto foto të publikura nga revista "Anabel" që shkruan se partenerja e re e Çilit është gjithashtu pedagoge në UET. Sipas fjalëve të dala, administratori i UET është shumë i dashuruar me bukuroshen brune që gjithashtu quhet Pranvera.

henri1.jpg

henri2.jpg

Henri Çili dhe ish e dashura Pranvera Skana

pran.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077888965606689
array(1) { ["section"]=> string(94) "henri-cili-shfaqet-per-here-te-pare-me-te-dashuren-e-re-ne-dasmen-mbreterore-dalin-fotot-55563" }