Hidhet nga ura në ujërat e Vjosës, zhduket 57-vjeçari, ja çfarë dyshohet

Publikuar tek: aktualitet, më 13:25 10-08-2018 Hidhet nga ura në ujërat e Vjosës, zhduket 57-vjeçari, ja çfarë dyshohet Foto ilustruese

Një 57-vjeçar dyshohet se është hedhur nga ura në ujërat e Vjosës, por nuk ka munur të dalë që aty. 

Policia bën me dije se shtetasi me iniciale N.S.m është parë pasditen e së enjtes nga kalimtarët e rastit.

 “Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57, shtetasi N.S, 57 vjeç, banues në fshatin Rapck, Përmet, dyshohet se është hedhur nga ura e fshatit Rapck në lumin Vjosë dhe nuk ka dalë më. Në vëndngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë si dhe polumbarët të cilët kanë filluar kërkimet përgjatë lumit Vjosë. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka qënë në gjendje depresive”, thuhet në njoftimin e policisë së Gjirokastrës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0047628879547119
array(1) { ["section"]=> string(77) "hidhet-nga-ura-ne-ujerat-e-vjoses-zhduket-57-vjecari-ja-cfare-dyshohet-130703" }