Hidhet shorti i Champions League, Barcelona - Bayern, Juventus - Real Madrid

Publikuar tek: sport, më 11:31 24-04-2015 Hidhet shorti i Champions League, Barcelona - Bayern, Juventus - Real Madrid

Është hedhur pak çaste më parë shorti i Champions League. Gjysëmfinalet e përcaktuara janë Barcelona - Bayern, 6 maj dhe Juventus - Real Madrid që do të luhet në 12 maj . Dy super ndeshje që do të përcaktojnë finalistet e Ligës së Kampionëve.

Më parë u hodh edhe shorti për Europa League ku do të përballen midis tyre Napoli - Dnipro dhe Sevilla- Fiorentina.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finalja e “Balkan League”, Prishtina fiton ndeshjen e parë
Torino mund Juventusin, shtyhet festa e bardhezinjve, ja golat (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.05351710319519
array(1) { ["section"]=> string(75) "hidhet-shorti-i-champions-league-barcelona-bayern-juventus-real-madrid-9598" }