Hidhet shorti i gjysmëfinales së Kupës së Shqipërisë

Publikuar tek: sport, më 12:43 23-03-2015 Hidhet shorti i gjysmëfinales së Kupës së Shqipërisë

Skënderbeu-Kukësi dhe Tirana-Laçi, janë ekipet që do të përballen midis tyre për Kupën e Shqipërisë.

Shorti u hodh në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit këtë të hënë. Kukësi dhe Skënderbeu, të cilat janë edhe dy ekipet kryesues të Kampionatit Shqiptar, do të përballen për këtë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Ndeshjet e para do zhvillohen më 8 prill ndërsa ato të kthimit dy javë më vonë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biasi: Ndeshja me Armeninë, nuk duhet të tregohemi euforik
Kupa, Tirana do përballet me Laçin, Skënderbeu do të përballet me Kukësin »
Article Logic
Execution time: 0.029416084289551
array(1) { ["section"]=> string(57) "hidhet-shorti-i-gjysmefinales-se-kupes-se-shqiperise-6694" }