Hidhet shorti i UEFA Europa League, ja përballjet

Publikuar tek: sport, më 13:31 27-02-2015 Hidhet shorti i UEFA Europa League, ja përballjet

Është hedhur sot shorti për ndeshjet e raundit të 16-të të Europa League për ndeshjet të cilat do të luhen në datat 12 dhe 19 Mars. Ja përballjet:

1.Everton FC - FC Dynamo Kyiv

2.FC Dnipro Dnipropetrovsk - AFC Ajax

3.FC Zenit - Torino FC

4.VfL Wolfsburg - FC Internazionale Milano

5.Villarreal CF - Sevilla FC

6.SSC Napoli - FC Dinamo Moskva

7.Club Brugge KV - Beşiktaş JK

8.ACF Fiorentina - AS Roma

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Derbi i kryeqytetit zhvendoset në Peqin
Federata armene-Challandes: Largohesh nëse nuk fiton ndaj Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.025798082351685
array(1) { ["section"]=> string(53) "hidhet-shorti-i-uefa-europa-league-ja-perballjet-4579" }