Holta Kolaneci publikon një selfie me Gabriel Garko: Ndihem Divë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:09 14-03-2015 Holta Kolaneci publikon një selfie me Gabriel Garko: Ndihem Divë Holta Kolaneci dhe Gabriel Garko, pak para nisjes ne Tirane

Producentja e “Dancing ëith the stars” Holta Kolaneci ka postuar në faqen e saj në facebook një foto selfie me aktorin Italian Gabriel Garko, duke u treguar të gjithëve se do ta sjellë në Tiranë. “Ndihem Divë me Gabriel Garkon” shkruan ajo në rrjetin social facebook. 

Sot, Garko ka mbërritur në Tiranë dhe do të jetë i ftuar edhe në një klub nate, ku as nuk do të këndojë, e as nuk do të performojë, por do të flasë për të rinjtë, të cilët kanë marrë biletat që prej kohësh. Publiku që do të gjejë në Shqipëri, është më së shumti femëror. Garko, aktori Italian, fillimisht është shpallur Mister Italia. E siç duket nga selfie, Holta Kolaneci, është e para që ka arritur të dalë në fotografi me aktorin e famshëm dhe që po bën karrierë në Itali. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016527891159058
array(1) { ["section"]=> string(68) "holta-kolaneci-publikon-nje-selfie-me-gabriel-garko-ndihem-dive-5903" }