Homazhi për viktimat e 21 Janarit, Edi Rama publikon foton e ditës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:13 21-01-2018 Homazhi për viktimat e 21 Janarit, Edi Rama publikon foton e ditës (FOTO)

7 vjet nga ngjarja e rëndë e 21 Janarit ku mbetën të vdekur 4 persona nga protesta e përgjakshme e partisë Socialiste. 

Ditën e sotme, u mbajtën homazhe në përkujtim të viktimave përpara Kryeministrisë, ku ishin të pranishëm familjarët e viktimave dhe politikanë.

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga familjarët ka vendosur lule në nder të 4 viktimave që humbën jetën në 21 janar 2011.

Fotoja e mëposhtme është publikuar nga Kryeministri dhe është cilësuar si foto e ditës:

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021605968475342
array(1) { ["section"]=> string(77) "homazhi-per-viktimat-e-21-janarit-edi-rama-publikon-foton-e-dites-foto-107399" }